Paslanmaz Dilme

Paslanmaz Dilme

3 mm’ye kadar kalınlık ve 1600 mm’ye kadar endeki paslanmaz çelik dilme rulo

Paslanmaz dilme ürünleri, günümüzde birçok alanda tercih edilen ve maksimum seviye çelikten üretilen bir üründür. Dilme hatları genel özellikleri ve kapasite parametreleri ile aşağıda sıralanmış üniteler ile ele alınmaktadır;

Rulo açma ünitesi 20 tona kadar ruloyu yönetebilir.

Dilme masası 3 mm’ye kadar kalınlık ve 1600 mm’ye kadar endeki paslanmaz çelik rulolarının istenilen genişlikte bantlar ile kesilmesine olanak tanımaktadır.

Pnömatik giyotin makası ile 3 mm’ye kadar paslanmaz çelikleri kesebilirsiniz.

Bant sarma ünitesi ise 15 tona kadar dilinmiş malzemeyi sarar ve rulo halinde teslim eder.

Türkiye’de çok sık üretilen ve aynı zamanda satış rekorları kıran paslanmaz dilme, firmamız aracılığıyla en kaliteli çelikten tasarlanmaktadır. Bu sayede çok daha cazip bir ortam yaratıldığı gibi, ürünleri uzun süreli garanti kapsamı altında tercih edebilirsiniz. Tüm işlerinize %100 çözümler üreten ve alanında önemli bir yer edinen bu ürün çeşidi, Türkiye standartlarında da kitleler tarafından beğeni kazanmış ürünlerin başında gelmektedir. Bir tıkla firmamızdan paslanmaz dilme sipariş edebilir, her alanda güvenle

Paslanmaz dilme, rulo şekline getirilmiş saclardan kesilen dilimlerdir. Bu ürünlerin kesildikleri rulolar yapım aşamasına göre gruplandırılır. Örneğin soğuk rulo, sıcak rulo, HRP rulo, galvaniz ve paslanmaz rulo bunlardan birkaçıdır. Çemberler şeklinde paketlenen bu dilmelerin kesici özelliği olduğundan ambalajlanarak satılır. Yüksek seviyede çelikten üretile bu dilme yöntemiyle elde edilen paslanmaz saclar günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Ayrıca bu dilmelerin elde edildiği rulolar 20 tona kadar ruloyu yönetebilirler. Plaklar halinde üretilen ince çeliğin yine çelik kesiciler tarafından dilimlenmesi ile elde edilirler. Yani 15 mm’ye kadar maksimum kalınlıkları bulunur. İnce yapılarına nazaran son derece kuvvetli ve dayanıklıdır. Aynı zamanda korozyon dirençleri de muhteşemdir.

Satineli ve Fırçalanmış Yüzeyler

Paslanmaz dilme işlemi genellikle standart olarak üretilirler. Ancak kullanım noktalarına bağlı olarak satineli ya da fırçalanmış olarak da hazırlanabilmektedirler. Ayrıca bu dilmelerin yüzeylerine koruyucu film de yerleştirilebilmektedir. Genellikle bu ürünler inşaat ve dekorasyon alanında kullanılırlar. Çünkü parlak ve pürüzsüz bir yüzeyleri vardır. Ayrıca boyalı olarak üretilebilirler. Aynı zamanda mat olarak üretilebilirler.

Demirler Paslanmaz Çelik firması talebinize uygun ebatlarda, kalınlıkta ve yüzeyde paslanmaz dilme ihtiyacınızı karşılaşmaktadır. Ayrıca geniş dağıtım ağı sayesinde talep ettiğiniz noktaya siparişlerinizi de teslim etmektedir.

Dayanıklı ve Estetik

Paslanmaz Rulo üzerinden dilme yapılarak elde edilen bu ürünler otomotiv, dekorasyon, mobilya, elektronik eşya ve elektrik sektöründe çok fazla kullanılmaktadır. Çelik dilimleme makinalarından geçen bu ürünlerin istenilen ölçülerde kesilmesi mümkündür. Ayrıca taşıması kolaydır ancak ambalajlama müşteri talebine göre yapılmaktadır. Eğer uzak bir noktaya teslim edilecek ise dilimlerin arasında koruyucu tabakalar da yerleştirilir. Çizilmeleri zordur ve mat şekillerde üretilenleri daha fazla talep görür. En sık alışveriş merkezlerinde, plazalarda ya da fabrikalarda bu ürünler ile karşılaşmak mümkündür. Demirler paslanmaz çelik güvencesi ile ihtiyacınıza en uygun paslanmaz dilmeye sahip olabilirsiniz. Ayrıca firmanın stoklarına bulunan dilmeler sayesinde ihtiyacınızı doğrudan ve hiç beklemeden de karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonFiyat Al
Open chat
Demirler Paslanmaz